Fixtures

Saturday - 01 February 2020

Mens 1s V
Witney 1
Witney 1
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 2s V
Maidenhead 2
Maidenhead 2
11:30 A A -Altwood School 11:30League
Mens 3s V
Staines 2
Staines 2
15:00 H H -Eastcote 15:00League
Mens 4s V
Witney 2
Witney 2
15:30 A A -Wood Green Sch 15:30League
Mens 5s V
MK Samurai
Milton Keynes Samurai
14:00 A A -Milton Keynes HC 14:00League
Mens 6s V
Wycombe 6
Wycombe 6
16:30 H H -Brunel 16:30League
Eagles V
Bicester Dev
Bicester Development
11:30 A A -Cooper School 11:30League
Past Masters V
Indian Gym GM
Indian Gymkhana Grand Masters
16:30 H H -Eastcote 16:30League
Ladies 1s V
Sonning 1
Sonning 1
12:00 H H -Eastcote 12:00League
Ladies 2s V
West Hamp 2
West Hampstead 2
10:30 H H -Eastcote 10:30League
Ladies 3s V
Harrow 2
Harrow 2
15:00 H H -Brunel 15:00League
Ladies 4s V
Teddington 5
Teddington 5
13:30 H H -Brunel 13:30League
Ladies 5s V
Imperial Medics
Imperial Medics
10:00 H H -Brunel 10:00League

Sunday - 02 February 2020

Ladies 035s V
Oxford Eagles
Oxford Eagles
14:30 H H -Eastcote 14:30League
U10 Boys V
Ashford
Ashford
13:00 A A -Ashford 13:00Festival
U10G V
West Herts
West Herts
11:00 A A -New Field 11:00Festival
U14 Boys V
Southgate
Southgate
13:00 H H -Eastcote 13:00League
U14 Boys Dev V
Aylesbury
Aylesbury
- A A -League
U16 Boys V
St. Albans
St. Albans
- A A -Cup
U16B Dev V
St. Albans
St. Albans
- A A -League
U16 Girls V
Southgate
Southgate
- A A -League

Saturday - 08 February 2020

Mens 1s V
Reading 3
Reading 3
11:30 A A -Reading HC 11:30League
Mens 2s V
Bicester 1
Bicester 1
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 3s V
Oxford Uni 3
Oxford University 3
14:30 A A -Oxford Uni Sport 14:30League
Mens 4s V
Oxford 4
Oxford 4
12:00 H H -Eastcote 12:00League
Mens 5s V
Newbury & Thatm 5
Newbury & Thatcham 5
15:00 H H -Eastcote 15:00League
Mens 6s V
Harrow 2
Harrow 2
- A A -League
Eagles V
Oxford 9
Oxford 9
16:30 H H -Eastcote 16:30League
Past Masters V
A&C GM
Amersham and Chalfont Grand Masters
16:00 A A -A & W College 16:00League
Ladies 1s V
Salisbury 1
Salisbury 1
13:00 A A -SWSC 13:00League
Ladies 2s V
PHC Chiswick 2
PHC Chiswick 2
12:00 A A -Linford Christie 12:00League
Ladies 3s V
PHC Chiswick 3
PHC Chiswick 3
13:30 A A -Linford Christie 13:30League
Ladies 4s V
PHC Chiswick 5
PHC Chiswick 5
15:00 H H -Brunel 15:00League
Ladies 5s V
Ealing 3
Ealing 3
10:30 H H -Eastcote 10:30League

Sunday - 09 February 2020

U14 Girls V
Reading
Reading
14:30 A A -Reading HC 14:30League

Saturday - 15 February 2020

Mens 1s V
Marlow 1
Marlow 1
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 2s V
Newbury&Thtm 2
Newbury & Thatcham 2
15:30 A A -N&T HC 15:30League
Mens 3s V
Thame 1
Thame 1
10:30 H H -Eastcote 10:30League
Mens 4s V
OMT 3
OMT 3
16:30 H H -Eastcote 16:30League
Mens 5s V
Maidenhead Mrcs
Maidenhead Monarchs
- A A -League
Mens 6s V
Staines 4
Staines 4
15:00 H H -Eastcote 15:00League
Eagles V
Sonning 5
Sonning 5
- A A -League
Past Masters V
B&B Ravens
Bromley and Beckenham Ravens
- A A -League
Ladies 1s V
Reading 3
Reading 3
12:00 H H -Eastcote 12:00League
Ladies 2s -
Ladies 3s -
Ladies 4s -
Ladies 5s V
Teddington 7
Teddington 7
11:15 A A -Teddington Sch 11:15League

Sunday - 16 February 2020

Ladies 035s V
Wycombe M
Wycombe Masters
16:00 H H -Eastcote 16:00League
U14 Boys V
Waltham Forest
Waltham Forest
14:00 A A -Ashton 14:00League
U14 Boys Dev V
Harrow
Harrow
- H H -Brunel -League
U16 Boys V
Reading
Reading
13:00 H H -Eastcote 13:00Cup
U16B Dev V
Wycombe
Wycombe
14:30 H H -Eastcote 14:30League

Saturday - 22 February 2020

Mens 1s V
Newbury&Thtm 1
Newbury & Thatcham 1
12:30 A A -N&T HC 12:30League
Mens 2s V
Henley 2
Henley 2
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 3s V
OMT 2
OMT 2
- A A -League
Mens 4s V
Ealing 1
Ealing 1
16:30 H H -Brunel 16:30League
Mens 5s V
West Hamp 7
West Hampstead 7
16:30 H H -Eastcote 16:30League
Mens 6s -
Eagles V
Banbury 5
Banbury 5
15:00 H H -Eastcote 15:00League

Pages