Fixtures Umpires

Sunday - 07 January 2018

U14 Boys Dev V
Aylesbury
Aylesbury
12:00 A A -Aylesbury Vale Ac 12:00Opposition x 2

Saturday - 13 January 2018

Mens 3s V
West Hamp 3
West Hamp 3
12:00 A A -Brent Cross 12:00Opposition x 2
Mens 4s V
Staines 3
Staines 3
16:30 H H -Eastcote 16:30Dilip + Dave Cooper
Mens 5s V
Oxford 7
Oxford 7
15:00 A A -Headington GS 15:00Opposition x 2
Mens 6s V
South Berkshire 5
South Berkshire 5
12:00 H H -Brunel 12:00Edwin Owen + Des
Eagles V
Thame 3
Thame 3
14:30 A A -Thame L C 14:30Opposition x 2
Past Masters V
OMT 4
OMT 4
15:00 H H -Brunel 15:00Paul Pech + Ian Fitz
Ladies 1s V
Oxford Hawks 2
Oxford Hawks 2
12:00 H H -Eastcote 12:00Appointed
Ladies 2s V
PHC Chiswick 2
PHC Chiswick 2
10:30 H H -Eastcote 10:30Richard + Chris Maclannan
Ladies 3s V
Teddington 3
Teddington 3
15:00 H H -Eastcote 15:00Irener+ Doc
Ladies 4s V
Southgate 4
Southgate 4
13:30 H H -Brunel 13:30Tony Goad + Des
Ladies 5s V
Teddington 6
Teddington 6
10:30 A A -St Mary's College 10:30Opposition x 2

Sunday - 14 January 2018

Mens 2s V
Cheshunt 1
Cheshunt 1
12:00 H H -Brunel 12:00Appointed
Mens 4s V
Bury St Edmonds 4
Bury St Edmonds 4
13:30 H H -Brunel 13:30Appointed
U8 Mixed V
Sunbury & Walton
Sunbury & Walton
09:00 A A -St Paul's College 09:00Opposition x 2
U8 Mixed V
Camberley & Farn
Camberley & Farn
09:00 A A -St Paul's College 09:00Opposition x 2
U8 Mixed V
Richmond
Richmond
09:00 A A -St Paul's College 09:00Opposition x 2
U10G V
Chiswick
Chiswick
10:30 A A -Crystal Palace 10:30Opposition x 2
U10G V
London Wayfarers
London Wayfarers
10:30 A A -Crystal Palace 10:30Opposition x 2
U10G V
Barnes
Barnes
10:30 A A -Crystal Palace 10:30Opposition x 2
U12 Boys V
OMT
OMT
10:00 A A -Merchant Taylors 10:00Opposition x 2
U12 Boys V
Ealing
Ealing
10:00 A A -Merchant Taylors 10:00Opposition x 2
U12 Girls V
Chertsey TV
Chertsey TV
13:30 A A -Salesian School 13:30Opposition x 2
U12 Girls V
Staines
Staines
13:30 A A -Salesian School 13:30Opposition x 2
U14 Girls V
Maidenhead
Maidenhead
10:30 A A -Altwood School 10:30Opposition x 2

Saturday - 20 January 2018

Mens 1s V
Maidenhead 1
Maidenhead 1
13:30 H H -Eastcote 13:30Appointed x 2
Mens 2s V
Sonning 2
Sonning 2
- A A -Opposition x 2
Mens 3s V
Wootton Wandrs 1
Wootton Wandrs 1
12:00 H H -Eastcote 12:00Edwin + Ian Fitz
Mens 4s V
Newbury&Thtm 3
Newbury&Thtm 3
12:30 A A -N&T HC 12:30Opposition x 2
Mens 5s V
Banbury Piranhas
Banbury Piranhas
15:30 A A -Bloxham Sch 15:30Opposition x 2
Mens 6s V
A&C 4
A&C 4
- A A -A & W College -Opposition x 2
Eagles V
A&C 5
A&C 5
15:00 H H -Eastcote 15:00Doc + Paul Pech
Past Masters V
Hamp & West SV
Hamp & West SV
10:30 H H -Eastcote 10:30Des + Harry Lotta
Ladies 1s V
Wycombe 1
Wycombe 1
11:30 A A -Cressex 11:30Appointed
Ladies 2s V
Harrow 1
Harrow 1
13:00 A A -JLS Astro 13:00Opposition + Chris Clarke
Ladies 3s V
Staines 2
Staines 2
11:30 A A -Staines 11:30Opposition x 2
Ladies 4s V
PHC Chiswick 3
PHC Chiswick 3
12:00 A A -Linford Christie 12:00Opposition x 2

Sunday - 21 January 2018

Past Masters V
St Albans Cent
St Albans Cent
13:00 H H -Brunel 13:00MHUA
U10 Boys V
Surbiton
Surbiton
11:00 A A -Surbiton 11:00Opposition x 2
U10 Boys V
Wimbledon
Wimbledon
11:00 A A -Surbiton 11:00Opposition x 2

Saturday - 27 January 2018

Mens 1s V
Slough 1
Slough 1
10:30 A A -Slough 10:30MHUA
Mens 2s V
Witney 1
Witney 1
13:30 H H -Eastcote 13:30Appointed x 2
Mens 3s V
Wycombe 3
Wycombe 3
- A A -Opposition x 2
Mens 4s V
West Hamp 5
West Hamp 5
10:30 H H -Brunel 10:30Eastcote x 2
Mens 5s V
Gerrards Cross 3
Gerrards Cross 3
13:30 A A -Beaconsfield HS 13:30Opposition x 2
Mens 6s V
Wycombe 5
Wycombe 5
16:30 H H -Eastcote 16:30Chris Butler + Paul Pech
Eagles V
Leighton Buz F
Leighton Buz F
15:30 A A -Vandyke School 15:30Opposition x 2
Past Masters V
Richmond Rogues
Richmond Rogues
10:30 A A -Quintin Hogg 10:30Opposition x 2
Ladies 1s V
West Hamp 1
West Hamp 1
12:00 H H -Eastcote 12:00Appointed x 2
Ladies 2s V
Staines 2
Staines 2
10:30 H H -Eastcote 10:30E astcote x 2
Ladies 3s V
Ashford 1
Ashford 1
10:30 A A -Ashford 10:30Opposition x 2
Ladies 4s V
Ashford 2
Ashford 2
12:00 H H -Brunel 12:00 Eastcote x 2
Ladies 5s V
Teddington 5
Teddington 5
15:00 H H -Eastcote 15:00Dave Cooper + Eastcote

Sunday - 28 January 2018

U12 Boys V
Surbiton
Surbiton
10:00 H H -Brunel 10:00Eastcote x 2
U12 Boys V
Barnes
Barnes
10:00 H H -Brunel 10:00Eastcote x 2
U14 Boys V
Blueharts
Blueharts
09:30 A A -Hitchin Boys School 09:30Opposition x 2
U14 Boys Dev V
Wycombe
Wycombe
13:45 H H -Eastcote 13:45Eastcote + Opposition
U16 Boys V
Marlow
Marlow
- A A -Eastcote + Opposition
U14 Girls V
Marlow
Marlow
- A A -Opposition x 2

Saturday - 03 February 2018

Mens 1s V
Milton K 2
Milton K 2
13:30 H H -Eastcote 13:30Appointed
Mens 2s V
Reading 4 Refills
Reading 4 Refills
11:30 A A -Reading HC 11:30Opposition x 2
Mens 3s V
South Berkshire 2
South Berkshire 2
15:00 H H -Eastcote 15:00Eastcote x 2
Mens 4s V
Bicester 2
Bicester 2
13:00 A A -Cooper School 13:00Opposition x 2
Mens 5s V
Ramgarhia Slough 1
Ramgarhia Slough 1
16:30 H H -Eastcote 16:30Eastcote x 2
Mens 6s V
Maidenhead Mrcs
Maidenhead Mrcs
16:15 A A -Altwood School 16:15Opposition x 2
Eagles V
Henley 5
Henley 5
10:30 H H -Brunel 10:30Eastcote x 2
Past Masters V
TH&D Musketeers
TH&D Musketeers
- A A -Opposition x 2
Ladies 1s V
Hamp&West 3
Hamp&West 3
15:00 A A -Brent Cross 15:00Appointed x 2
Ladies 2s V
Hendon&MH 1
Hendon&MH 1
12:00 H H -Eastcote 12:00Eastcote x 2
Ladies 3s V
Hamp&West 4
Hamp&West 4
10:30 H H -Eastcote 10:30E astcote x 2
Ladies 4s V
Staines 3
Staines 3
10:00 A A -Staines 10:00Opposition x 2
Ladies 5s V
OMT 3
OMT 3
- A A -Eastcote + Opposition

Sunday - 04 February 2018

Ladies 1s V
Sonning 1
Sonning 1
14:15 A A -Sonning HC
U14 Boys V
Marlow
Marlow
- A A -Eastcote + Opposition
U14 Boys Dev V
West Herts
West Herts
- A A -Eastcote + Opposition
U12 Girls V
Ashford
Ashford
12:00 H H -Brunel 12:00Eastcote x 2
U12 Girls V
Old Georgians
Old Georgians
12:00 H H -Brunel 12:00Eastcote x 2
U14 Girls V
A&C
A&C
13:45 H H -Eastcote 13:45Eastcote x 2

Saturday - 10 February 2018

Mens 1s V
PHC Chiswick 1
PHC Chiswick 1
- A A -Appointed
Mens 2s V
Harrow 1
Harrow 1
13:30 H H -Eastcote 13:30Appointed
Mens 3s V
Milton K 3
Milton K 3
15:00 H H -Brunel 15:00Eastcote x 2
Mens 4s V
Witney 2
Witney 2
12:30 A A -Wood Green Sch 12:30Opposition x 2
Mens 5s V
Bicester 3
Bicester 3
14:30 A A -Cooper School 14:30Opposition x 2
Mens 6s V
Wootton Wandrs 2
Wootton Wandrs 2
15:00 H H -Eastcote 15:00Eastcote x 2
Eagles -
Past Masters V
Hamp & West SV
Hamp & West SV
16:30 H H -Eastcote 16:30Eastcote x 2
Ladies 1s V
Milton K 1
Milton K 1
12:00 H H -Eastcote 12:00MHUA
Ladies 4s V
Hamp&West 5
Hamp&West 5
10:00 A A -Paddington Rec 10:00Opposition x 2
Ladies 5s V
Winchmore H 2
Winchmore H 2
10:30 H H -Eastcote 10:30Opposition x 2

Sunday - 11 February 2018

U10 Boys V
Woking
Woking
12:30 A A -St George's Col 12:30Opposition x 2
U10 Boys V
Old Georgians
Old Georgians
12:30 A A -St George's Col 12:30Opposition x 2

Saturday - 17 February 2018

Mens 1s V
Oxford Hawks 2
Oxford Hawks 2
13:30 H H -Eastcote 13:30Appointed
Mens 2s V
Wycombe 2
Wycombe 2
- A A -Opposition x 2
Mens 3s V
Oxford Hawks 4
Oxford Hawks 4
13:00 A A -Oxford Hawks HC 13:00Opposition x 2
Mens 4s V
Oxford Uni 4
Oxford Uni 4
12:00 H H -Eastcote 12:00Eastcote x 2
Mens 5s V
Newbury&Thtm 4
Newbury&Thtm 4
15:00 H H -Eastcote 15:00Eastcote x 2
Mens 6s V
Slough Des
Slough Des
16:15 A A -Slough 16:15Opposition x 2
Eagles -
Past Masters V
Tring SV
Tring SV
10:45 A A -Tring School 10:45Opposition x 2
Ladies 2s V
Winchmore H 1
Winchmore H 1
12:00 A A -Aylward Academy 12:00Opposition x 2
Ladies 3s V
Southgate 3
Southgate 3
12:00 A A -Southgate HC 12:00Opposition x 2
Ladies 4s V
Indian Gym 1
Indian Gym 1
10:30 H H -Eastcote 10:30E astcote x 2
Ladies 5s V
PHC Chiswick 6
PHC Chiswick 6
16:00 A A -Liverpool Vict 16:00Opposition x 2

Sunday - 18 February 2018

U10G V
Guildford
Guildford
10:00 H H -Brunel 10:00Eastcote x 2
U10G V
Leatherhead
Leatherhead
10:00 H H -Brunel 10:00Eastcote x 2
U12 Boys V
Ashford
Ashford
- A A -Opposition x 2
U12 Boys V
Spencer
Spencer
- A A -Opposition x 2
U14 Boys V
Waltham Forest
Waltham Forest
11:00 A A -Walthamstow Acad 11:001
U14 Boys Dev V
Aylesbury
Aylesbury
13:45 H H -Eastcote 13:45Eastcote + Opposition
U14 Girls V
Ashford
Ashford
- A A -Opposition x 2

Saturday - 24 February 2018

Mens 1s V
Marlow 1
Marlow 1
13:30 H H -Eastcote 13:30Eastcote x 2
Mens 2s V
Staines 2
Staines 2
- A A -Opposition x 2
Mens 3s V
Maidenhead 2
Maidenhead 2
16:30 H H -Eastcote 16:30Eastcote x 2
Mens 4s V
A&C 2
A&C 2
13:00 A A -A & W College 13:00Opposition x 2
Mens 5s V
Slough Swifts
Slough Swifts
15:45 A A -Slough 15:45Opposition x 2
Mens 6s V
West Hamp 8
West Hamp 8
15:00 H H -Eastcote 15:00Eastcote x 2
Eagles -
Past Masters V
Sevenoaks SV
Sevenoaks SV
12:00 H H -Brunel 12:00Eastcote x 2
Ladies 1s V
Marlow 1
Marlow 1
11:45 A A -Marlow SC 11:45BHUA
Ladies 2s V
West Hamp 2
West Hamp 2
12:00 H H -Eastcote 12:00Eastcote x 2
Ladies 3s V
PHC Chiswick 2
PHC Chiswick 2
10:30 H H -Eastcote 10:30E astcote x 2
Ladies 4s V
West Hamp 3
West Hamp 3
10:30 H H -Brunel 10:30Eastcote x 2
Ladies 5s V
Hamp&West 7
Hamp&West 7
13:30 H H -Brunel 13:30E astcote x 2

Sunday - 25 February 2018

U14 Boys V
A&C
A&C
13:45 H H -Eastcote 13:45Eastcote + Opposition
U14 Girls V
Sunbury & Walton
Sunbury & Walton
- A A

Saturday - 03 March 2018

Mens 1s V
Wallingford 1
Wallingford 1
- A A -Opposition x 2
Mens 2s V
Phoenix&Rnlh 1
Phoenix&Rnlh 1
13:30 H H -Eastcote 13:30Eastcote x 2
Mens 3s V
Marlow 3
Marlow 3
15:00 A A -Marlow SC 15:00Opposition x 2
Mens 4s V
Reading 5
Reading 5
16:30 H H -Eastcote 16:30Eastcote x 2
Mens 5s V
Leighton Buz 3
Leighton Buz 3
15:00 H H -Eastcote 15:00Eastcote x 2
Mens 6s V
Wycombe 6
Wycombe 6
- A A -Opposition x 2
Eagles -
Past Masters V
Southgate Magnms
Southgate Magnms
10:30 H H -Eastcote 10:30Eastcote x 2
Ladies 1s V
Oxford 1
Oxford 1
12:00 H H -Eastcote 12:00MHUA
Ladies 2s V
Teddington 3
Teddington 3
11:15 A A -Teddington Sch 11:15Opposition x 2
Ladies 3s V
Harrow 1
Harrow 1
14:30 A A -JLS Astro 14:30Opposition x 2
Ladies 4s V
West Hamp 4
West Hamp 4
12:00 A A -Brent Cross 12:00Opposition x 2
Ladies 5s V
BA Hayes 2
BA Hayes 2
- A A -Opposition x 2

Sunday - 04 March 2018

U8 Mixed V
Addiscombe
Addiscombe
09:00 A A -Tiffin Girls School 09:00Opposition x 2
U8 Mixed V
Chiswick
Chiswick
09:00 A A -Tiffin Girls School 09:00Opposition x 2
U8 Mixed V
Old Kingstonians
Old Kingstonians
09:00 A A -Tiffin Girls School 09:00Opposition x 2
U12 Boys V
S Berkshire
S Berkshire
12:00 A A -St George's Col 12:00Opposition x 2
U12 Boys V
Old Georgians
Old Georgians
12:00 A A -St George's Col 12:00Opposition x 2

Saturday - 10 March 2018

Mens 1s V
A&C 1
A&C 1
13:30 H H -Eastcote 13:30Eastcote x 2
Mens 2s V
Newbury&Thtm 2
Newbury&Thtm 2
14:00 A A -N&T HC 14:00Opposition x 2
Mens 3s V
Abingdon 1
Abingdon 1
15:00 H H -Eastcote 15:00Eastcote x 2
Mens 4s -
Mens 5s V
Windsor 2
Windsor 2
12:30 A A -Windsor Boys Sch 12:30Opposition x 2
Mens 6s V
Staines 4
Staines 4
10:30 H H -Brunel 10:30Eastcote x 2
Eagles -
Past Masters V
Bromley & B Ravens
Bromley & B Ravens
- A A -Opposition x 2
Ladies 1s V
Reading 3
Reading 3
14:30 A A -Reading HC 14:30MHUA Appointed
Ladies 2s V
Ladies 3s
Ladies 3s
12:00 H H -Eastcote 12:00Eastcote
Ladies 3s V
Ladies 2s
Ladies 2s
12:00 A A -Eastcote 12:00E astcote x 2
Ladies 4s V
Hamp&West 6
Hamp&West 6
10:30 H H -Eastcote 10:30E astcote x 2
Ladies 5s V
Slough 3
Slough 3
16:30 H H -Eastcote 16:30Eastcote x 2

Sunday - 11 March 2018

U12 Boys V
Middx In2Hockey
Middx In2Hockey
- A A
U14 Boys V
St. Albans
St. Albans
- A A -Eastcote + Opposition
U14 Boys Dev V
Rickmansworth
Rickmansworth
15:00 H H -Eastcote 15:00Eastcote + Opposition
U12 Girls V
Middx In2Hockey
Middx In2Hockey
- A A
U14 Girls V
Sunbury & Walton
Sunbury & Walton
13:45 H H -Eastcote 13:45Eastcote x 2

Saturday - 17 March 2018

Mens 1s V
Ashford 1
Ashford 1
- A A -Opposition x 2
Mens 2s V
Bicester 1
Bicester 1
13:30 H H -Eastcote 13:30Eastcote x 2
Mens 3s V
Thame 1
Thame 1
14:30 A A -Thame L C 14:30Opposition x 2
Mens 4s V
Ealing Lions 1
Ealing Lions 1
16:30 H H -Eastcote 16:30Eastcote + Opposition
Mens 5s V
Marlow 5
Marlow 5
15:00 H H -Eastcote 15:00Eastcote x 2
Mens 6s V
Milton K Samur
Milton K Samur
15:30 A A -Milton Keynes HC 15:30Opposition x 2
Eagles -
Past Masters V
O.Cran Hamstrings
O.Cran Hamstrings
13:00 A A -Thames Ditton 13:00Opposition x 2
Ladies 1s V
Henley 1
Henley 1
13:30 A A -Henley 13:30MHUA Appointed
Ladies 2s V
Ashford 1
Ashford 1
12:00 H H -Eastcote 12:00Eastcote x 2
Ladies 3s V
Hendon&MH 1
Hendon&MH 1
10:30 H H -Eastcote 10:30E astcote x 2
Ladies 4s V
BA Hayes 1
BA Hayes 1
- A A -Opposition x 2

Sunday - 18 March 2018

Ladies Masters V
Trojans
Trojans
16:00 A A 16:00Opposition + Eastcote
U10 Boys V
Teddington
Teddington
10:00 H H -Brunel 10:00Eastcote x 2
U10 Boys V
Sunbury & Walton
Sunbury & Walton
10:00 H H -Brunel 10:00Eastcote x 2
U10 Boys V
H & W
H & W
10:00 H H -Brunel 10:00Eastcote x 2
U12 Girls V
Epsom
Epsom
- A A -Opposition x 2
U12 Girls V
Addiscombe
Addiscombe
- A A -Opposition x 2
U12 Girls V
Brighton & Hove
Brighton & Hove
- A A -Opposition x 2

Saturday - 24 March 2018

Mens 1s V
Oxford 1
Oxford 1
13:30 H H -Eastcote 13:30MHUA
Mens 2s V
Ashford 2
Ashford 2
- A A -Opposition x 2
Mens 3s V
Windsor 1
Windsor 1
10:30 H H -Eastcote 10:30Eastcote x 2
Mens 4s V
Reading UK
Reading UK
10:30 A A -Reading USP 10:30Opposition x 2
Mens 5s V
Newbury & Thatm 5
Newbury & Thatm 5
15:00 H H -Eastcote 15:00Eastcote x 2
Mens 6s V
Aylesbury 4
Aylesbury 4
13:00 A A -Aylesbury Vale Ac 13:00Opposition x 2
Eagles -
Past Masters -
Ladies 1s V
Southgate 2
Southgate 2
12:00 H H -Eastcote
Ladies 5s V
Harrow 3
Harrow 3
14:00 A A -JLS Astro 14:00Opposition x 2

Sunday - 25 March 2018

U10G V
Ashford
Ashford
- A A -Opposition x 2
U10G V
London Wayfarers
London Wayfarers
- A A -Opposition x 2
U10G V
Richmond
Richmond
- A A -Opposition x 2
U12 Boys V
Sunbury & Walton
Sunbury & Walton
12:00 H H -Brunel 12:00Eastcote x 2
U12 Boys V
H & W
H & W
12:00 H H -Brunel 12:00Eastcote x 2
U14 Girls V
Teddington
Teddington
13:45 H H -Eastcote 13:45Eastcote x 2

Saturday - 31 March 2018

Mens 1s V
Easter
Easter
-
Mens 2s V
Easter
Easter
-
Mens 3s V
Easter
Easter
-
Mens 4s V
Easter
Easter
-
Mens 5s V
Easter
Easter
-
Mens 6s V
Easter
Easter
-
Eagles V
Easter
Easter
-
Past Masters V
Easter
Easter
-
Ladies 1s V
Easter
Easter
-
Ladies 2s V
Easter
Easter
-
Ladies 3s V
Easter
Easter
-
Ladies 4s V
Easter
Easter
-
Ladies 5s V
Easter
Easter
-

Saturday - 07 April 2018

Mens 1s -
Mens 2s V
Ramgarhia 1
Ramgarhia 1
13:30 H H -Eastcote 13:30Eastcote x 2
Mens 3s -
Mens 4s -
Mens 5s -
Mens 6s -
Eagles -
Past Masters V
Reading Supervets
Reading Supervets
15:00 H H -Eastcote 15:00Eastcote x 2
Ladies 5s V
Ealing 1
Ealing 1
12:00 H H -Eastcote

Sunday - 08 April 2018

U10 Boys V
Indian Gymkhana
Indian Gymkhana
12:00 A A -Indian Gymkhana 12:00Opposition x 2
U10 Boys V
Wimbledon
Wimbledon
12:00 A A -Indian Gymkhana 12:00Opposition x 2
U14 Boys V
Waltham Forest
Waltham Forest
14:45 H H -Eastcote 14:45Eastcote + Opposition

Saturday - 14 April 2018

Mens 1s -
Mens 2s -
Mens 3s -
Mens 4s -
Mens 5s -
Mens 6s -
Eagles -
Past Masters V
Richmond Rogues
Richmond Rogues
11:00 A A -Quintin Hogg 11:00Opposition x 2

Sunday - 22 April 2018

U10 Boys V
Middx In2Hockey
Middx In2Hockey
- A A -JLS Astro
U10G V
Middx In2Hockey
Middx In2Hockey
- A A -Southgate HC

Sunday - 29 April 2018

U14 Boys V
OMT
OMT
- A A -Eastcote + Opposition

Thursday - 18 January 2018

Ladies 5s