Fixtures

Saturday - 22 February 2020

Eagles V
Banbury 5
Banbury 5
15:00 H H -Eastcote 15:00League
Past Masters V
B&B Ravens
Bromley and Beckenham Ravens
15:00 H H -Brunel 15:00League
Ladies 2s V
Hamp&West 4
Hampstead & Westminster 4
12:00 H H -Eastcote 12:00League
Ladies 3s V
H&W 6
Hampstead & Westminster 6
10:30 H H -Eastcote 10:30League
Ladies 4s V
Ealing 2
Ealing 2
13:30 H H -Brunel 13:30League
Ladies 5s V
Staines 3
Staines 3
10:30 H H -Brunel 10:30League

Sunday - 23 February 2020

U8 Mixed V
Indian Gymkhana
Indian Gymkhana
13:00 A A -Indian Gymkhana 13:00Festival
U14 Boys V
A&C
Amersham & Chalfont
13:00 H H -Eastcote 13:00League
U14 Boys Dev V
West Herts
West Herts
- A A -League
U16B Dev V
Old Loughts
Old Loughtonians
12:30 A A -Old Loughtonians 12:30League

Saturday - 29 February 2020

Mens 1s V
A&C 1
Amersham & Chalfont 1
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 2s V
Sonning 2
Sonning 2
13:30 A A -Sonning HC 13:30League
Mens 3s V
P&R 1
Phoenix & Ranelagh 1
12:00 H H -Eastcote 12:00League
Mens 4s V
West Hamp 5
West Hampstead 5
10:15 A A -Brent Cross 10:15League
Mens 5s V
Wallingford 4
Wallingford 4
16:15 A A -Wallingford HC 16:15League
Mens 6s V
A&C 5
Amersham & Chalfont 5
16:30 H H -Eastcote 16:30League
Eagles V
A&C 6
Amersham & Chalfont 6
10:00 A A -A & W College 10:00League
Past Masters V
Southgate Magnms
Southgate Magnums
15:00 H H -Brunel 15:00League
Ladies 1s V
West Hamp 1
West Hampstead 1
12:00 A A -Brent Cross 12:00League
Ladies 2s V
OMT 1
OMT 1
- A A -League
Ladies 3s V
Southgate 4
Southgate 4
10:30 H H -Eastcote 10:30League
Ladies 4s V
Hamp&West 7
Hampstead & Westminster 7
15:00 H H -Eastcote 15:00League
Ladies 5s -

Sunday - 01 March 2020

Mens 4s - -Cup
U10G V
H & W
Hampstead & Westminster
- H H
U10G V
PHC Chiswick
PHC Chiswick
- H H
U12 Girls V
PHC Chiswick
PHC Chiswick
- H H
U12 Girls V
H & W
Hampstead & Westminster
- H H
U14 Girls V
Marlow
Marlow
15:30 A A -Great Marlow Sch 15:30League
U16 Girls V
Blueharts
Blueharts
- A A -Hitchin Boys Sch -League

Saturday - 07 March 2020

Mens 1s V
Reading 2
Reading 2
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 2s V
Staines 2
Staines 2
- A A -League
Mens 3s V
Sonning 2
Sonning 2
16:30 H H -Eastcote 16:30League
Mens 4s V
Ramgarhia S. BA
Ramgarhia Slough BA
- A A -League
Mens 5s V
Gerrards Cross 2
Gerrards Cross 2
16:30 H H -Brunel 16:30League
Mens 6s V
OMT Demons
OMT Demons
- A A -League
Eagles V
Milton Keynes 6
Milton Keynes 6
13:30 H H -Brunel 13:30League
Past Masters V
Tring SV
Tring Supervets
15:00 H H -Brunel 15:00League
Ladies 1s V
Hamp&West 3
Hampstead & Westminster 3
12:00 H H -Eastcote 12:00League
Ladies 2s V
Ashford 1
Ashford 1
10:30 H H -Eastcote 10:30League
Ladies 3s V
BA Hayes 1
BA Hayes 1
12:00 A A -Langley GS 12:00League
Ladies 4s V
Southgate 5
Southgate 5
12:00 H H -Brunel 12:00League
Ladies 5s V
BA Hayes 2
BA Hayes 2
15:00 H H -Eastcote 15:00League

Sunday - 08 March 2020

Ladies 035s V
PHC Chiswick M
PHC Chiswick Masters
- A A -League
U8 Mixed V
H & W
Hampstead & Westminster
09:45 A A 09:45Festival
U12 Boys - A A -Tournament
U14 Boys Dev V
St. Albans
St. Albans
- H H -League
U16 Boys V
Wallingcolts
Wallingford Colts
- A A -Wallingford HC -Cup
U12 Girls - A A -Tournament

Saturday - 14 March 2020

Mens 1s V
Aylesbury 1
Aylesbury 1
13:30 A A -Halton 13:30League
Mens 2s V
Oxford Uni 3
Oxford University 3
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 3s V
Maidenhead 2
Maidenhead 2
14:45 A A -Altwood School 14:45League
Mens 4s V
Reading 5
Reading 5
15:00 H H -Eastcote 15:00League
Mens 5s V
A&C 4
Amersham & Chalfont 4
12:45 A A -Dr Challoners GS 12:45League
Mens 6s V
Wycombe 5
Wycombe 5
16:30 H H -Eastcote 16:30League
Eagles V
Newbury&Thtm 6
Newbury & Thatcham 6
- A A -League
Past Masters V
Spencer SV
Spencer Supervets
- A A -League
Ladies 1s V
Wycombe 1
Wycombe 1
12:00 A A -Wycombe High Sch 12:00League
Ladies 2s V
Hamp&West 5
Hampstead & Westminster 5
- A A -League
Ladies 3s V
Teddington 4
Teddington 4
12:00 H H -Eastcote 12:00League

Pages