Fixtures

Saturday - 13 January 2018

Ladies 1s V
Oxford Hawks 2
Oxford Hawks 2
12:00 H H -Eastcote 12:00League
Ladies 2s V
PHC Chiswick 2
PHC Chiswick 2
10:30 H H -Eastcote 10:30League
Ladies 3s V
Teddington 3
Teddington 3
15:00 H H -Eastcote 15:00League
Ladies 4s V
Southgate 4
Southgate 4
13:30 H H -Brunel 13:30League
Ladies 5s V
Teddington 6
Teddington 6
12:00 A A -St Mary's College 12:00League

Sunday - 14 January 2018

U10G V
London Wayfarers
London Wayfarers
- A A -Tournament
U10G V
Barnes
Barnes
- A A -Tournament
U10G V
Chiswick
Chiswick
- A A -Tournament
U12 Boys V
OMT
OMT
- A A -Tournament
U12 Boys V
Ealing
Ealing
- A A -Tournament
U12 Girls V
Staines
Staines
13:30 A A -Salesian School 13:30Tournament
U12 Girls V
Chertsey TV
Chertsey Thames Valley
13:30 A A -Salesian School 13:30Tournament
U14 Girls V
Maidenhead
Maidenhead
- A A -League

Saturday - 20 January 2018

Mens 1s V
Maidenhead 1
Maidenhead 1
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 2s V
Sonning 2
Sonning 2
- A A -League
Mens 3s V
Wootton Wandrs 1
Wootton Wanderers 1
12:00 H H -Eastcote 12:00League
Mens 4s V
Newbury&Thtm 3
Newbury & Thatcham 3
12:30 A A -N&T HC 12:30League
Mens 5s V
Banbury Piranhas
Banbury Piranhas
15:30 A A -Bloxham Sch 15:30League
Mens 6s V
A&C 4
Amersham & Chalfont 4
- A A -A & W College -League
Eagles V
A&C 5
Amersham & Chalfont 5
15:00 H H -Eastcote 15:00League
Past Masters V
Hamp & West SV
Hampstead & Westminster Supervets
10:30 H H -Eastcote 10:30League
Ladies 1s V
Wycombe 1
Wycombe 1
11:30 A A -Cressex 11:30League
Ladies 2s V
Harrow 1
Harrow 1
13:00 A A -JLS Astro 13:00League
Ladies 3s V
Staines 2
Staines 2
11:30 A A -Staines 11:30League
Ladies 4s V
PHC Chiswick 3
PHC Chiswick 3
12:00 A A -Linford Christie 12:00League
Ladies 5s - -Friendly

Sunday - 21 January 2018

U8 Mixed V
Camberley & Farn
Camberley & Farnborough
- A A -Tournament
U8 Mixed V
Richmond
Richmond
- A A -Tournament
U8 Mixed V
Sunbury & Walton
Sunbury & Walton
- A A -Tournament
U10 Boys V
Wimbledon
Wimbledon
- A A -Tournament
U10 Boys V
Surbiton
Surbiton
- A A -Tournament

Saturday - 27 January 2018

Mens 1s V
Slough 1
Slough 1
10:30 A A -Slough 10:30League
Mens 2s V
Witney 1
Witney 1
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 3s V
Wycombe 3
Wycombe 3
- A A -League
Mens 4s V
West Hamp 5
West Hampstead 5
10:30 H H -Brunel 10:30League
Mens 5s V
Gerrards Cross 3
Gerrards Cross 3
13:30 A A -Beaconsfield HS 13:30League
Mens 6s V
Wycombe 5
Wycombe 5
16:30 H H -Eastcote 16:30League
Eagles V
Leighton Buz F
Leighton Buzzard Fledglings
15:30 A A -Vandyke School 15:30League
Past Masters V
Richmond Rogues
Richmond Rogues
10:30 A A -Quintin Hogg 10:30League
Ladies 1s V
West Hamp 1
West Hampstead 1
12:00 H H -Eastcote 12:00League
Ladies 2s V
Staines 2
Staines 2
10:30 H H -Eastcote 10:30League
Ladies 3s V
Ashford 1
Ashford 1
10:30 A A -Ashford 10:30League
Ladies 4s V
Ashford 2
Ashford 2
12:00 H H -Brunel 12:00League
Ladies 5s V
Teddington 5
Teddington 5
15:00 H H -Eastcote 15:00League

Sunday - 28 January 2018

U18G V
Woking
Woking
- H H -League
U12 Boys V
Barnes
Barnes
- H H -Tournament
U12 Boys V
Surbiton
Surbiton
- H H -Tournament
U14 Boys V
Reading
Reading
- H H -League
U14 Boys Dev V
Wycombe
Wycombe
- H H -League
U16 Boys V
Marlow
Marlow
- A A -League
U14 Girls V
Marlow
Marlow
- A A -League

Saturday - 03 February 2018

Mens 1s V
Milton K 2
Milton Keynes 2
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 2s V
Reading 4 Refills
Reading 4 Refills
11:30 A A -Reading HC 11:30League
Mens 3s V
South Berkshire 2
South Berkshire 2
15:00 H H -Eastcote 15:00League
Mens 4s V
Bicester 2
Bicester 2
13:00 A A -Cooper School 13:00League
Mens 5s V
Ramgarhia Slough 1
Ramgarhia Slough 1
16:30 H H -Eastcote 16:30League
Mens 6s V
Maidenhead Mrcs
Maidenhead Monarchs
16:15 A A -Altwood School 16:15League
Eagles V
Henley 5
Henley 5
10:30 H H -Brunel 10:30League
Past Masters V
TH&D Musketeers
Tulse Hill & Dulwich Musketeers
- A A -League
Ladies 1s V
Hamp&West 3
Hampstead & Westminster 3
15:00 A A -Brent Cross 15:00League

Pages