Fixtures

Saturday - 08 February 2020

Mens 1s V
Reading 3
Reading 3
11:30 A A -Reading HC 11:30League
Mens 2s V
Bicester 1
Bicester 1
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 3s V
Oxford Uni 3
Oxford University 3
14:30 A A -Oxford Uni Sport 14:30League
Mens 4s V
Oxford 4
Oxford 4
12:00 H H -Eastcote 12:00League
Mens 5s V
Newbury & Thatm 5
Newbury & Thatcham 5
15:00 H H -Eastcote 15:00League
Mens 6s V
Harrow 2
Harrow 2
- A A -League
Eagles V
Oxford 9
Oxford 9
16:30 H H -Eastcote 16:30League
Past Masters V
A&C GM
Amersham and Chalfont Grand Masters
16:00 A A -A & W College 16:00League
Ladies 1s V
Salisbury 1
Salisbury 1
13:00 A A -SWSC 13:00League
Ladies 2s V
PHC Chiswick 2
PHC Chiswick 2
12:00 A A -Linford Christie 12:00League
Ladies 3s V
PHC Chiswick 3
PHC Chiswick 3
13:30 A A -Linford Christie 13:30League
Ladies 4s V
PHC Chiswick 5
PHC Chiswick 5
15:00 H H -Brunel 15:00League
Ladies 5s V
Ealing 3
Ealing 3
10:30 H H -Eastcote 10:30League

Sunday - 09 February 2020

U14 Girls V
Reading
Reading
- A A -League

Saturday - 15 February 2020

Mens 1s V
Marlow 1
Marlow 1
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 2s V
Newbury&Thtm 2
Newbury & Thatcham 2
15:30 A A -N&T HC 15:30League
Mens 3s V
Thame 1
Thame 1
10:30 H H -Eastcote 10:30League
Mens 4s V
OMT 3
OMT 3
16:30 H H -Eastcote 16:30League
Mens 5s V
Maidenhead Mrcs
Maidenhead Monarchs
- A A -League
Mens 6s V
Staines 4
Staines 4
15:00 H H -Eastcote 15:00League
Eagles V
Sonning 5
Sonning 5
- A A -League
Past Masters V
B&B Ravens
Bromley and Beckenham Ravens
- A A -League
Ladies 1s V
Reading 3
Reading 3
12:00 H H -Eastcote 12:00League
Ladies 2s -
Ladies 3s -
Ladies 4s -
Ladies 5s V
Teddington 7
Teddington 7
11:15 A A -Teddington Sch 11:15League

Sunday - 16 February 2020

Ladies 035s V
Wycombe M
Wycombe Masters
- H H -Eastcote -League
U14 Boys V
Waltham Forest
Waltham Forest
- A A -League
U16 Boys V
Reading
Reading
- H H -Cup

Saturday - 22 February 2020

Mens 1s V
Newbury&Thtm 1
Newbury & Thatcham 1
12:30 A A -N&T HC 12:30League
Mens 2s V
Henley 2
Henley 2
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 3s V
OMT 2
OMT 2
- A A -League
Mens 4s V
Ealing 1
Ealing 1
16:30 H H -Brunel 16:30League
Mens 5s V
West Hamp 7
West Hampstead 7
16:30 H H -Eastcote 16:30League
Mens 6s -
Eagles V
Banbury 5
Banbury 5
15:00 H H -Eastcote 15:00League
Past Masters V
B&B Ravens
Bromley and Beckenham Ravens
15:00 H H -Brunel 15:00League
Ladies 2s V
Hamp&West 4
Hampstead & Westminster 4
12:00 H H -Eastcote 12:00League
Ladies 3s V
H&W 6
Hampstead & Westminster 6
10:30 H H -Eastcote 10:30League
Ladies 4s V
Ealing 2
Ealing 2
13:30 H H -Brunel 13:30League
Ladies 5s V
Staines 3
Staines 3
12:00 H H -Brunel 12:00League

Sunday - 23 February 2020

U8 Mixed V
Indian Gymkhana
Indian Gymkhana
- A A
U12 Boys V
Barnes
Barnes
13:00 A A
U16 Boys V
A&C
Amersham & Chalfont
- H H -League
U16B Dev V
Old Loughts
Old Loughtonians
- A A -League

Saturday - 29 February 2020

Mens 1s V
A&C 1
Amersham & Chalfont 1
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 2s V
Sonning 2
Sonning 2
13:30 A A -Sonning HC 13:30League
Mens 3s V
P&R 1
Phoenix & Ranelagh 1
12:00 H H -Eastcote 12:00League
Mens 4s V
West Hamp 5
West Hampstead 5
10:15 A A -Brent Cross 10:15League
Mens 5s V
Wallingford 4
Wallingford 4
- A A -League
Mens 6s V
A&C 5
Amersham & Chalfont 5
16:30 H H -Eastcote 16:30League
Eagles V
A&C 6
Amersham & Chalfont 6
10:00 A A -A & W College 10:00League
Past Masters V
Southgate Magnms
Southgate Magnums
15:00 H H -Brunel 15:00League
Ladies 1s V
West Hamp 1
West Hampstead 1
12:00 A A -Brent Cross 12:00League
Ladies 2s V
OMT 1
OMT 1
- A A -League
Ladies 3s V
Southgate 4
Southgate 4
10:30 H H -Eastcote 10:30League
Ladies 4s V
Hamp&West 7
Hampstead & Westminster 7
15:00 H H -Eastcote 15:00League
Ladies 5s -

Sunday - 01 March 2020

U10G V
PHC Chiswick
PHC Chiswick
- H H

Pages