Fixtures

Saturday - 03 March 2018

Mens 5s V
Leighton Buz 3
Leighton Buzzard 3
15:00 H H -Eastcote 15:00League
Mens 6s V
Wycombe 6
Wycombe 6
- A A -League
Eagles - -League
Past Masters V
Southgate Magnms
Southgate Magnums
10:30 H H -Eastcote 10:30League
Ladies 1s V
Oxford 1
Oxford 1
12:00 H H -Eastcote 12:00League
Ladies 2s V
Teddington 3
Teddington 3
11:15 A A -Teddington Sch 11:15League
Ladies 3s V
Harrow 1
Harrow 1
14:30 A A -JLS Astro 14:30League
Ladies 4s V
West Hamp 4
West Hampstead 4
12:00 A A -Brent Cross 12:00League
Ladies 5s V
BA Hayes 2
BA Hayes 2
- A A -League

Sunday - 04 March 2018

U8 Mixed V
Chiswick
Chiswick
09:00 A A -Tiffin Girls School 09:00Tournament
U8 Mixed V
Old Kingstonians
Old Kingstonians
09:00 A A -Tiffin Girls School 09:00Tournament
U8 Mixed V
Addiscombe
Addiscombe
09:00 A A -Tiffin Girls School 09:00Tournament
U12 Boys V
Old Georgians
Old Georgians
12:00 A A -St George's Col 12:00Tournament
U12 Boys V
S Berkshire
South Berkshire
12:00 A A -St George's Col 12:00Tournament

Saturday - 10 March 2018

Mens 1s V
A&C 1
Amersham & Chalfont 1
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 2s V
Newbury&Thtm 2
Newbury & Thatcham 2
14:00 A A -N&T HC 14:00League
Mens 3s V
Abingdon 1
Abingdon 1
15:00 H H -Eastcote 15:00League
Mens 4s -
Mens 5s V
Windsor 2
Windsor 2
12:30 A A -Windsor Boys Sch 12:30League
Mens 6s V
Staines 4
Staines 4
10:30 H H -Brunel 10:30League
Eagles - -League
Past Masters V
Bromley & B Ravens
Bromley & Beckenham Ravens
- A A -League
Ladies 1s V
Reading 3
Reading 3
14:30 A A -Reading HC 14:30League
Ladies 2s V
Ladies 3s
12:00 H H -Eastcote 12:00League
Ladies 3s V
Ladies 2s
12:00 A A -Eastcote 12:00League
Ladies 4s V
Hamp&West 6
Hampstead & West 6
10:30 H H -Eastcote 10:30League
Ladies 5s V
Slough 3
Slough 3
16:30 H H -Eastcote 16:30Friendly

Sunday - 11 March 2018

U14 Boys V
St. Albans
St. Albans
- A A -League
U14 Boys Dev V
Rickmansworth
Rickmansworth
- H H -League
U14 Girls V
Sunbury & Walton
Sunbury & Walton
- H H -League

Saturday - 17 March 2018

Mens 1s V
Ashford 1
Ashford 1
- A A -League
Mens 2s V
Bicester 1
Bicester 1
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 3s V
Thame 1
Thame 1
14:30 A A -Thame L C 14:30League
Mens 4s V
Ealing Lions 1
Ealing Lions 1
16:30 H H -Eastcote 16:30League
Mens 5s V
Marlow 5
Marlow 5
15:00 H H -Eastcote 15:00League
Mens 6s V
Milton K Samur
Milton Keynes Samurai
15:30 A A -Milton Keynes HC 15:30League
Eagles - -League
Past Masters V
O.Cran Hamstrings
Old Cranleighan Hamstrings
13:00 A A -Thames Ditton 13:00League
Ladies 1s V
Henley 1
Henley 1
13:30 A A -Henley 13:30League
Ladies 2s V
Ashford 1
Ashford 1
12:00 H H -Eastcote 12:00League
Ladies 3s V
Hendon&MH 1
Hendon & Mill Hill 1
10:30 H H -Eastcote 10:30League
Ladies 4s V
BA Hayes 1
British Airways Hayes 1
- A A -League

Sunday - 18 March 2018

Ladies Masters V
Trojans
Trojans Ladies Masters
16:00 A A 16:00League
U10 Boys V
Sunbury & Walton
Sunbury & Walton
- H H -Tournament
U10 Boys V
H & W
Hampstead & Westminster
- H H -Tournament
U10 Boys V
Teddington
Teddington
- H H -Tournament
U12 Girls V
Addiscombe
Addiscombe
- A A -Tournament
U12 Girls V
Brighton & Hove
Brighton & Hove
- A A -Tournament
U12 Girls V
Epsom
Epsom
- A A -Tournament

Saturday - 24 March 2018

Mens 1s V
Oxford 1
Oxford 1
13:30 H H -Eastcote 13:30League
Mens 2s V
Ashford 2
Ashford 2
- A A -League
Mens 3s V
Windsor 1
Windsor 1
10:30 H H -Eastcote 10:30League
Mens 4s V
Reading UK
Reading University Knights
10:30 A A -Reading USP 10:30League
Mens 5s V
Newbury & Thatm 5
Newbury & Thatcham 5
15:00 H H -Eastcote 15:00League
Mens 6s V
Aylesbury 4
Aylesbury 4
13:00 A A -Aylesbury Vale Ac 13:00League
Eagles - -League
Past Masters - -League
Ladies 1s V
Southgate 2
Southgate 2
12:00 H H -Eastcote 12:00League
Ladies 5s V
Harrow 3
Harrow 3
14:00 A A -JLS Astro 14:00League

Sunday - 25 March 2018

U10G V
London Wayfarers
London Wayfarers
- A A -Tournament

Pages