Results

Sunday - 11 March 2018

U12 Girls - -
Middx In2Hockey
In2Hockey Club Champs
A A -Staines Tournament
U14 Girls - -
Sunbury & Walton
Sunbury & Walton
H H -Eastcote League

Saturday - 10 March 2018

Mens 1s 4:2 4:2
A&C 1
Amersham & Chalfont 1
H H -Eastcote League
Mens 2s 0:6 0:6
Newbury&Thtm 2
Newbury & Thatcham 2
A A -N&T HC League
Mens 3s 5:2 5:2
Abingdon 1
Abingdon 1
H H -Eastcote League
Mens 4s -
Mens 5s 1:1 1:1
Windsor 2
Windsor 2
A A -Windsor Boys Sch League
Mens 6s 6:0 6:0
Staines 4
Staines 4
H H -Brunel League
Eagles 2:3 2:3
Witney 4
Witney 4
A A -Wood Green Sch Friendly
Past Masters 2:6 2:6
Bromley & B Ravens
Bromley & Beckenham Ravens
A A -Langley Park BS League
Ladies 1s 3:1 3:1
Reading 3
Reading 3
A A -Reading HC League
Ladies 2s 5:0 5:0
Ladies 3s
H H -Eastcote League
Ladies 3s 0:5 0:5
Ladies 2s
A A -Eastcote League
Ladies 4s 1:4 1:4
Hamp&West 6
Hampstead & West 6
H H -Eastcote League
Ladies 5s 1:2 1:2
Slough 3
Slough 3
H H -Eastcote Friendly

Sunday - 04 March 2018

Ladies Masters 4:1 4:1
Reading M
Reading Masters
A A -Reading HC League
U8 Mixed C:C C:C
Old Kingstonians
Old Kingstonians
A A -Tiffin Girls School Tournament
U8 Mixed - -
Addiscombe
Addiscombe
A A -Tiffin Girls School Tournament
U8 Mixed - -
Chiswick
Chiswick
A A -Tiffin Girls School Tournament
U12 Boys - -
Old Georgians
Old Georgians
A A -St George's Col Tournament
U12 Boys - -
S Berkshire
South Berkshire
A A -St George's Col Tournament
U16 Boys C:C C:C
Marlow
Marlow
A A -Marlow SC League

Saturday - 03 March 2018

Mens 1s P:P P:P
Wallingford 1
Wallingford 1
A A -Wallingford League
Mens 2s P:P P:P
Phoenix&Rnlh 1
Phoenix & Ranelagh 1
H H -Eastcote League
Mens 3s P:P P:P
Marlow 3
Marlow 3
A A -Marlow SC League
Mens 4s P:P P:P
Reading 5
Reading 5
H H -Eastcote League
Mens 5s P:P P:P
Leighton Buz 3
Leighton Buzzard 3
H H -Eastcote League
Mens 6s P:P P:P
Wycombe 6
Wycombe 6
A A -RGS Wycombe League
Eagles C:C C:C
Sonning 6
Sonning 6
A A -Sonning HC League
Past Masters P:P P:P
Southgate Magnms
Southgate Magnums
H H -Eastcote League
Ladies 1s P:P P:P
Oxford 1
Oxford 1
H H -Eastcote League
Ladies 2s P:P P:P
Teddington 3
Teddington 3
A A -Teddington Sch League
Ladies 3s P:P P:P
Harrow 1
Harrow 1
A A -JLS Astro League
Ladies 4s P:P P:P
West Hamp 4
West Hampstead 4
A A -Brent Cross League
Ladies 5s P:P P:P
BA Hayes 2
BA Hayes 2
A A -Langley GS League

Sunday - 25 February 2018

U14 Boys 1:0 1:0
A&C
Amersham & Chalfont
H H -Eastcote League
U16 Boys 1:1 1:1
OMT
OMT
A A -Merchant Taylors League
U14 Girls - -
Sunbury & Walton
Sunbury & Walton
A A -St Paul's College League

Saturday - 24 February 2018

Mens 1s 1:1 1:1
Marlow 1
Marlow 1
H H -Eastcote League
Mens 2s 5:1 5:1
Staines 2
Staines 2
A A -Staines League
Mens 3s 6:0 6:0
Maidenhead 2
Maidenhead 2
H H -Eastcote League
Mens 4s 0:1 0:1
A&C 2
Amersham & Chalfont 2
A A -A & W College League
Mens 5s 1:1 1:1
Slough Swifts
Slough Swifts
A A -Langley GS League
Mens 6s 4:0 4:0
West Hamp 8
West Hampstead 8
H H -Eastcote League
Eagles 0:4 0:4
Milton Keynes 6
Milton Keynes 6
A A -Milton Keynes HC League
Past Masters 2:3 2:3
Sevenoaks SV
Sevenoaks Supervets
H H -Brunel League
Ladies 1s 0:1 0:1
Marlow 1
Marlow 1
A A -Marlow SC League
Ladies 2s 4:1 4:1
West Hamp 2
West Hampstead 2
H H -Eastcote League
Ladies 3s 1:4 1:4
PHC Chiswick 2
PHC Chiswick 2
H H -Eastcote League
Ladies 4s 1:2 1:2
West Hamp 3
West Hampstead 3
H H -Brunel League
Ladies 5s 2:1 2:1
Hamp&West 7
Hampstead & Westminster 7
H H -Brunel League

Sunday - 18 February 2018

Mixed 10:1 10:1
Chertsey TV
Chertsey Thames Valley
H H -Eastcote Cup
U10G - -
Guildford
Guildford
H H -Brunel Tournament
U10G - -
Leatherhead
Leatherhead
H H -Brunel Tournament
U12 Boys - -
Spencer
Spencer
A A -Ashford Tournament
U12 Boys - -
Ashford
Ashford
A A -Ashford Tournament
U14 Boys Dev P:P P:P
Aylesbury
Aylesbury
H H -Eastcote League
U14 Boys 8:0 8:0
Waltham Forest
Waltham Forest
A A -Walthamstow Acad League

Saturday - 17 February 2018

Mens 1s 5:4 5:4
Oxford Hawks 2
Oxford Hawks 2
H H -Eastcote League
Mens 2s 1:2 1:2
Wycombe 2
Wycombe 2
A A -Bisham Abbey League
Mens 3s 3:1 3:1
Oxford Hawks 4
Oxford Hawks 4
A A -Oxford Hawks HC League
Mens 4s 2:1 2:1
Oxford Uni 4
Oxford University 4
H H -Eastcote League
Mens 5s 1:4 1:4
Newbury&Thtm 4
Newbury & Thatcham 4
H H -Eastcote League
Mens 6s 0:2 0:2
Slough Des
Slough Despondents
A A -Slough League
Eagles 0:0 0:0
Thame 3
Thame 3
H H -Eastcote League
Past Masters 2:2 2:2
Tring SV
Tring Supervets
A A -Tring School League
Ladies 2s 1:0 1:0
Winchmore H 1
Winchmore Hill & Enfield 1
A A -Aylward Academy League
Ladies 3s 1:10 1:10
Southgate 3
Southgate 3
A A -Southgate HC League
Ladies 4s 0:4 0:4
Indian Gym 1
Indian Gymkhana 1
H H -Eastcote League
Ladies 5s 5:1 5:1
PHC Chiswick 6
PHC Chiswick 6
A A -Liverpool Vict League

Sunday - 11 February 2018

Mens 2s 2:0 2:0
St. Neots 1
St. Neots 1
A A -Longsands Aca Cup
Mens 4s 5:1 5:1
Addiscombe 2
Addiscombe 2
A A -Trinity Sch Crdn Cup
Ladies Masters 3:0 3:0
Chichester
Chichester Ladies Masters
H H -Brunel League
U10 Boys - -
Old Georgians
Old Georgians
A A -St George's Col Tournament
U10 Boys - -
Woking
Woking
A A -St George's Col Tournament

Pages