Results

Saturday - 18 November 2017

Ladies 2s 4:0 4:0
Teddington 3
Teddington 3
H H -Eastcote League
Ladies 3s 0:6 0:6
Harrow 1
Harrow 1
H H -Brunel League
Ladies 4s 4:1 4:1
West Hamp 4
West Hampstead 4
H H -Eastcote League
Ladies 5s 3:1 3:1
BA Hayes 2
BA Hayes 2
H H -Eastcote League

Sunday - 12 November 2017

Mens 1s 1:2 1:2
Teddington 2
Teddington 2
H H -Eastcote Cup
Past Masters 4:1 4:1
Broxbourne SV
Broxbourne SV
A A -Broxbourne HC Cup
U10G - -
Leatherhead
Leatherhead
H H -Brunel Tournament
U10G - -
Guildford
Guildford
H H -Brunel Tournament
U12 Boys - -
H & W
Hampstead & Westminster
H H -Brunel Tournament
U12 Boys - -
OMT
OMT
H H -Brunel Tournament
U14 Boys 15:0 15:0
A&C
Amersham & Chalfont
A A -A & W College League
U14 Boys Dev - -
Wycombe
Wycombe
A A -Bisham Abbey League
U14 Girls 3-4 3-4
Ashford
Ashford
H H -Brunel League

Saturday - 11 November 2017

Mens 1s 3:5 3:5
Marlow 1
Marlow 1
A A -Marlow SC League
Mens 2s 2:2 2:2
Staines 2
Staines 2
H H -Eastcote League
Mens 3s 3:2 3:2
Maidenhead 2
Maidenhead 2
A A -Altwood School League
Mens 4s 2:3 2:3
A&C 2
Amersham & Chalfont 2
H H -Eastcote League
Mens 5s 2:6 2:6
Slough Swifts
Slough Swifts
H H -Eastcote League
Mens 6s 1:1 1:1
West Hamp 8
West Hampstead 8
A A -Brent Cross League
Eagles 1:5 1:5
Harrow 2
Harrow 2
H H -Eastcote League
Past Masters W:O W:O
O.Cran Hamstrings
Old Cranleighan Hamstrings
H H -Eastcote League
Ladies 1s 2:2 2:2
Marlow 1
Marlow 1
H H -Eastcote League
Ladies 2s 1:1 1:1
West Hamp 2
West Hampstead 2
A A -Brent Cross League
Ladies 3s 0:3 0:3
PHC Chiswick 2
PHC Chiswick 2
A A -Liverpool Vict League
Ladies 4s 0:5 0:5
West Hamp 3
West Hampstead 3
A A -Brent Cross League
Ladies 5s 2:6 2:6
Hamp&West 7
Hampstead & Westminster 7
A A -Paddington Rec League

Sunday - 05 November 2017

Past Masters C-C C-C
Indian Gym GM
Indian Gymkhana Grand Masters
A A -Indian Gymkhana Cup
U10 Boys - -
H & W
Hampstead & Westminster
H H -Brunel Tournament
U10 Boys - -
OMT
OMT
H H -Brunel Tournament
U10 Boys - -
Ealing
Ealing
H H -Brunel Tournament
U14 Boys - -
Marlow
Marlow
H H -Eastcote League
U16 Boys - -
Marlow
Marlow
H H -Eastcote League
U12 Girls 2:11 2:11
Old Georgians
Old Georgians
H H -Brunel Tournament
U12 Girls 2:2 2:2
Ashford
Ashford
H H -Brunel Tournament

Saturday - 04 November 2017

Mens 1s 1:3 1:3
Oxford Hawks 2
Oxford Hawks 2
A A -Oxford Hawks HC League
Mens 2s 4:3 4:3
Wycombe 2
Wycombe 2
H H -Eastcote League
Mens 3s 2:3 2:3
Oxford Hawks 4
Oxford Hawks 4
H H -Eastcote League
Mens 4s 3:3 3:3
Oxford Uni 4
Oxford University 4
A A -Oxford Uni SC League
Mens 5s 0:18 0:18
Newbury&Thtm 4
Newbury & Thatcham 4
A A -N&T HC League
Mens 6s 1:0 1:0
Slough Des
Slough Despondents
H H -Eastcote League
Eagles 0:7 0:7
A&C 5
Amersham & Chalfont 5
A A -A & W College Friendly
Past Masters 2:3 2:3
Chelmsford EG
Chelmsford Evergreens
A A -Chelmer Park League
Ladies 1s 3-3 3-3
Milton K 1
Milton Keynes 1s
A A -Milton Keynes HC League
Ladies 2s 3-0 3-0
Winchmore H 1
Winchmore Hill & Enfield 1
H H -Eastcote League
Ladies 3s 1-8 1-8
Southgate 3
Southgate 3
H H -Eastcote League
Ladies 4s 1-1 1-1
Indian Gym 1
Indian Gymkhana 1
A A -Indian Gymkhana League
Ladies 5s 3-1 3-1
PHC Chiswick 6
PHC Chiswick 6
H H -Brunel League

Sunday - 29 October 2017

Mens 4s 6-0 6-0
Bishops S 4
Bishops Stortford 4
A A -Hockerill AEC Cup
Ladies Masters 1-1 1-1
South Berkshire M
South Berkshire Masters
A A -Cantley Fields League
U12 Boys - -
Old Georgians
Old Georgians
A A -St George's Col Tournament
U14 Boys Dev P:P P:P
Aylesbury
Aylesbury
H H -Brunel League
U16 Boys 3:4 3:4
Milton Keynes
Milton Keynes
A A -Woughton League

Saturday - 28 October 2017

Mens 1s 4-3 4-3
PHC Chiswick 1
PHC Chiswick 1
H H -Eastcote League
Mens 2s 1-2 1-2
Harrow 1
Harrow 1
A A -JLS Astro League
Mens 3s 5-1 5-1
Milton K 3
Milton Keynes 3
A A -Milton Keynes HC League
Mens 4s 9-2 9-2
Witney 2
Witney 2
H H -Eastcote League
Mens 5s 5-2 5-2
Bicester 3
Bicester 3
H H -Eastcote League
Mens 6s 0-7 0-7
Wootton Wandrs 2
Wootton Wanderers 2
A A -Caroline CS League
Eagles 2-4 2-4
BA 3
British Airways 3
H H -Eastcote League
Past Masters 1-4 1-4
Southgate Magnms
Southgate Magnums
A A -Southgate HC League
Ladies 2s 6-2 6-2
Hendon&MH 1
Hendon & Mill Hill 1
A A -Ashmole School League
Ladies 3s 0-3 0-3
Hamp&West 4
Hampstead & Westminster 4
A A -Paddington Rec League
Ladies 4s 0-2 0-2
Staines 3
Staines 3
H H -Eastcote League
Ladies 5s 0-2 0-2
Winchmore H 2
Winchmore Hill & Enfield 2
A A -Aylward Academy League

Sunday - 22 October 2017

U10 Boys - -
Ealing
Ealing
A A -St Benedict's Sch Tournament
U14 Girls 2:1 2:1
A&C
Amersham & Chalfont
A A -A & W College League

Saturday - 21 October 2017

Mens 1s 3:1 3:1
Milton K 2
Milton Keynes 2
A A -Milton Keynes HC League
Mens 2s 1:5 1:5
Reading 4 Refills
Reading 4 Refills
H H -Eastcote League
Mens 3s 0:3 0:3
South Berkshire 2
South Berkshire 2
A A -Cantley Fields League
Mens 4s 3:2 3:2
Bicester 2
Bicester 2
H H -Brunel League
Mens 5s 1:8 1:8
Ramgarhia Slough 1
Ramgarhia Slough 1
A A -Wexham School League
Mens 6s 1:0 1:0
Maidenhead Mrcs
Maidenhead Monarchs
H H -Eastcote League
Eagles 1:9 1:9
Witney 3
Witney 3
A A -Wood Green Sch League
Past Masters 8:0 8:0
Surbiton Vintage
Surbiton Vintage
H H -Eastcote League
Ladies 1s 3:0 3:0
Hamp&West 3
Hampstead & Westminster 3
H H -Eastcote League

Pages