Results

Saturday - 01 December 2018

Mens 4s 3:2 3:2
Ealing 1
Ealing 1
H H -Alec Reed Ac League
Mens 5s 0:6 0:6
Banbury 4
Banbury 4
A A -NOA Banbury League
Mens 6s 4:1 4:1
Slough Des
Slough Despondents
H H -Eastcote League
Eagles C:C C:C
Abingdon 3
Abingdon 3
A A -Tilsley Park League
Past Masters 4:2 4:2
Surbiton Vintage
Surbiton Vintage
A A -Surbiton League
Ladies 1s 0:2 0:2
Harrow 1
Harrow 1
H H -Eastcote League
Ladies 2s 3:1 3:1
Ashford 2
Ashford 2
A A -Ashford League
Ladies 3s 3:3 3:3
Southgate 4
Southgate 4
A A -Southgate HC League
Ladies 4s 0:1 0:1
West Hamp 4
West Hampstead 4
A A -Brent Cross League
Ladies 5s 2:3 2:3
BA Hayes 2
BA Hayes 2
H H -Eastcote League

Sunday - 25 November 2018

Mixed 1:3 1:3
Southgate
Southgate
H H -Alec Reed Ac Cup
Ladies Masters C:C C:C
Wycombe M
Wycombe Masters
A A -Wycombe High Sch League
U10 Boys - -
Ealing
Ealing
A A -St Augustine's League
U16 Boys - -
Slough
Slough
H H -Eastcote Cup
U12 Girls - -
London Wayfarers
London Wayfarers
H H -Alec Reed Ac Festival
U12 Girls - -
H & W
Hampstead & Westminster
H H -Alec Reed Ac Festival
U12 Girls - -
PHC Chiswick
PHC Chiswick
H H -Alec Reed Ac Festival

Saturday - 24 November 2018

Mens 1s 5:4 5:4
Reading 3
Reading 3
H H -Eastcote League
Mens 4s 1:5 1:5
Oxford Uni 4
Oxford University 4
A A -Oxford Uni Sport League
Mens 5s 0:2 0:2
Newbury & Thatm 5
Newbury & Thatcham 5
H H -Eastcote League
Mens 6s 0:4 0:4
Maidenhead Mrcs
Maidenhead Monarchs
A A -Altwood School League
Eagles 2:0 2:0
Henley 5
Henley 5
H H -Alec Reed Ac League
Past Masters 2:3 2:3
H&W Supervets
Hampstead and Westminster Supervets
H H -Eastcote League
Ladies 1s 0:2 0:2
Reading 3
Reading 3
A A -Reading HC League
Ladies 2s 0:2 0:2
Southgate 3
Southgate 3
H H -Eastcote League
Ladies 3s 1:0 1:0
Hamp&West 5
Hampstead & Westminster 5
H H -Alec Reed Ac League
Ladies 4s 5:1 5:1
Ashford 3
Ashford 3
A A -Ashford League
Ladies 5s 3:8 3:8
Imperial Med 1
Imperial Medics 1
A A -Harlington League

Sunday - 18 November 2018

U8 Mixed - -
Ealing
Ealing
A A -St Augustine's Festival
U14 Boys C:C C:C
Old Loughts
Old Loughtonians
H H -Eastcote League
U14 Boys Dev C:C C:C
Gerrards Cross
Gerrards Cross
A A -Beaconsfield HS League
U18 Boys 1:2 1:2
Reading
Reading
A A -Reading HC League
U16 Boys 2:1 2:1
Old Kingstonian
Old Kingstonian
H H -Eastcote League
U14 Girls 1:4 1:4
H & W
Hampstead & Westminster
A A -Paddington Rec League

Saturday - 17 November 2018

Mens 1s 2-1 2-1
Oxford Uni 2
Oxford University 2
H H -Eastcote League
Mens 2s 1-4 1-4
Oxford Hawks 3
Oxford Hawks 3
A A -Oxford Hawks League
Mens 3s 3-0 3-0
Maidenhead 2
Maidenhead 2
H H -Eastcote League
Mens 4s 1-8 1-8
Gerrards Cross 1
Gerrards Cross 1
A A -Beaconsfield HS League
Mens 5s 2-5 2-5
Wootton Wandrs 2
Wootton Wanderers 2
A A -Caroline CS League
Mens 6s 1-4 1-4
Harrow 2
Harrow 2
H H -Eastcote League
Eagles 0-4 0-4
Sonning 6
Sonning 6
A A -Sonning HC League
Ladies 1s 5-1 5-1
Banbury 1
Banbury 1
H H -Eastcote League
Ladies 2s 1-1 1-1
Hamp&West 3
Hampstead & Westminster 3
A A -Paddington Rec League
Ladies 3s 0-5 0-5
PHC Chiswick 3
PHC Chiswick 3
A A -Liverpool Vict League
Ladies 4s 3-0 3-0
Southgate 5
Southgate 5
H H -Eastcote League
Ladies 5s 0-1 0-1
Staines 3
Staines 3
H H -Alec Reed Ac League

Sunday - 11 November 2018

Mens 4s 2:0 2:0
Oxford Uni 4
Oxford University 4
H H -Alec Reed Ac League
Past Masters 2:4 2:4
Spencer SV
Spencer Supervets
H H -Alec Reed Ac Cup
U10G - -
Ealing
Ealing
A A -St Augustine's League
U12 Boys - -
OMT
OMT
H H -Alec Reed Ac Festival
U12 Boys Chris Butler + Leo Barber Chris Butler + Leo Barber
H & W
Hampstead & Westminster
H H -Alec Reed Ac Festival
U14 Boys 2:2 2:2
Gerrards Cross
Gerrards Cross
A A -Beaconsfield HS League
U14 Boys Dev 6:0 6:0
West Herts
West Herts
H H -Eastcote League
U18 Boys 2:9 2:9
A&C
Amersham & Chalfont
H H -Alec Reed Ac League
U16 Boys 2:1 2:1
Richmond
Richmond
A A -Quintin Hogg League
U12 Girls - -
H & W
Hampstead & Westminster
A A -UCSSG League

Saturday - 10 November 2018

Mens 1s 2:2 2:2
Oxford Hawks 2
Oxford Hawks 2
A A -Oxford Hawks League
Mens 2s 6:1 6:1
Staines 2
Staines 2
H H -Eastcote League
Mens 3s 2:4 2:4
Newbury&Thtm 2
Newbury & Thatcham 2
A A -N&T HC League
Mens 4s 0:0 0:0
OMT 3
OMT 3
H H -Eastcote League
Mens 5s 4:1 4:1
A&C 4
Amersham & Chalfont 4
H H -Eastcote League
Mens 6s 5:1 5:1
Aylesbury 4
Aylesbury 4
A A -Halton League
Eagles 0:2 0:2
A&C 5
Amersham & Chalfont 5
H H -Eastcote League
Past Masters 1:4 1:4
B&B Ravens
Bromley & Beckenham Ravens
A A -Langley Park BS League
Ladies 1s 0:2 0:2
Amers&Chalf 1
Amersham & Chalfont 1
A A -A & W College League
Ladies 2s 2:2 2:2
WH & E 1
Winchmore Hill & Enfield 1
H H -Eastcote League
Ladies 3s 0:0 0:0
Harrow 2
Harrow 2
H H -Alec Reed Ac League
Ladies 4s 4:0 4:0
PHC Chiswick 5
PHC Chiswick 5
A A -Linford Christie League
Ladies 5s 0:5 0:5
Ealing 2
Ealing 2
A A -St Augustine's League

Sunday - 04 November 2018

Past Masters 0:5 0:5
A&C GM
A&C Grand Masters
A A -A & W College Cup
U10 Boys - -
OMT
OMT
H H -Alec Reed Ac Festival
U10 Boys - -
H & W
Hampstead & Westminster
H H -Alec Reed Ac Festival
U14 Boys Dev 4:5 4:5
Milton Keynes
Milton Keynes
A A -Milton Keynes HC League
U14 Boys 5:1 5:1
H & W
Hampstead & Westminster
A A -Paddington Rec League
U18 Boys 0-3 0-3
Spencer
Spencer
A A -Battersea Park Cup

Pages