Results

Sunday - 18 November 2018

U18 Boys 1:2 1:2
Reading
Reading
A A -Reading HC League
U16 Boys 2:1 2:1
Old Kingstonian
Old Kingstonian
H H -Eastcote League
U14 Girls 1:4 1:4
H & W
Hampstead & Westminster
A A -Paddington Rec League

Saturday - 17 November 2018

Mens 1s 2-1 2-1
Oxford Uni 2
Oxford University 2
H H -Eastcote League
Mens 2s 1-4 1-4
Oxford Hawks 3
Oxford Hawks 3
A A -Oxford Hawks League
Mens 3s 3-0 3-0
Maidenhead 2
Maidenhead 2
H H -Eastcote League
Mens 4s 1-8 1-8
Gerrards Cross 1
Gerrards Cross 1
A A -Beaconsfield HS League
Mens 5s 2-5 2-5
Wootton Wandrs 2
Wootton Wanderers 2
A A -Caroline CS League
Mens 6s 1-4 1-4
Harrow 2
Harrow 2
H H -Eastcote League
Eagles 0-4 0-4
Sonning 6
Sonning 6
A A -Sonning HC League
Ladies 1s 5-1 5-1
Banbury 1
Banbury 1
H H -Eastcote League
Ladies 2s 1-1 1-1
Hamp&West 3
Hampstead & Westminster 3
A A -Paddington Rec League
Ladies 3s 0-5 0-5
PHC Chiswick 3
PHC Chiswick 3
A A -Liverpool Vict League
Ladies 4s 3-0 3-0
Southgate 5
Southgate 5
H H -Eastcote League
Ladies 5s 0-1 0-1
Staines 3
Staines 3
H H -Alec Reed Ac League

Sunday - 11 November 2018

Mens 4s 2:0 2:0
Oxford Uni 4
Oxford University 4
H H -Alec Reed Ac League
Past Masters 2:4 2:4
Spencer SV
Spencer Supervets
H H -Alec Reed Ac Cup
U10G - -
Ealing
Ealing
A A -St Augustine's League
U12 Boys Chris Butler + Leo Barber Chris Butler + Leo Barber
H & W
Hampstead & Westminster
H H -Alec Reed Ac Festival
U12 Boys - -
OMT
OMT
H H -Alec Reed Ac Festival
U14 Boys 2:2 2:2
Gerrards Cross
Gerrards Cross
A A -Beaconsfield HS League
U14 Boys Dev 6:0 6:0
West Herts
West Herts
H H -Eastcote League
U16 Boys 2:1 2:1
Richmond
Richmond
A A -Quintin Hogg League
U18 Boys 2:9 2:9
A&C
Amersham & Chalfont
H H -Alec Reed Ac League
U12 Girls - -
H & W
Hampstead & Westminster
A A -UCSSG League

Saturday - 10 November 2018

Mens 1s 2:2 2:2
Oxford Hawks 2
Oxford Hawks 2
A A -Oxford Hawks League
Mens 2s 6:1 6:1
Staines 2
Staines 2
H H -Eastcote League
Mens 3s 2:4 2:4
Newbury&Thtm 2
Newbury & Thatcham 2
A A -N&T HC League
Mens 4s 0:0 0:0
OMT 3
OMT 3
H H -Eastcote League
Mens 5s 4:1 4:1
A&C 4
Amersham & Chalfont 4
H H -Eastcote League
Mens 6s 5:1 5:1
Aylesbury 4
Aylesbury 4
A A -Halton League
Eagles 0:2 0:2
A&C 5
Amersham & Chalfont 5
H H -Eastcote League
Past Masters 1:4 1:4
B&B Ravens
Bromley & Beckenham Ravens
A A -Langley Park BS League
Ladies 1s 0:2 0:2
Amers&Chalf 1
Amersham & Chalfont 1
A A -A & W College League
Ladies 2s 2:2 2:2
WH & E 1
Winchmore Hill & Enfield 1
H H -Eastcote League
Ladies 3s 0:0 0:0
Harrow 2
Harrow 2
H H -Alec Reed Ac League
Ladies 4s 4:0 4:0
PHC Chiswick 5
PHC Chiswick 5
A A -Linford Christie League
Ladies 5s 0:5 0:5
Ealing 2
Ealing 2
A A -St Augustine's League

Sunday - 04 November 2018

Past Masters 0:5 0:5
A&C GM
A&C Grand Masters
A A -A & W College Cup
U10 Boys - -
OMT
OMT
H H -Alec Reed Ac Festival
U10 Boys - -
H & W
Hampstead & Westminster
H H -Alec Reed Ac Festival
U14 Boys Dev 4:5 4:5
Milton Keynes
Milton Keynes
A A -Milton Keynes HC League
U14 Boys 5:1 5:1
H & W
Hampstead & Westminster
A A -Paddington Rec League
U18 Boys 0-3 0-3
Spencer
Spencer
A A -Battersea Park Cup
U14 Girls 0:9 0:9
Surbiton
Surbiton
H H -Eastcote League

Saturday - 03 November 2018

Mens 1s 3:3 3:3
A&C 1
Amersham & Chalfont 1
H H -Eastcote League
Mens 2s 2:3 2:3
Harrow 1
Harrow 1
A A -JLS Astro League
Mens 3s 2:1 2:1
Ramgarhia 1
Ramgarhia 1
H H -Eastcote League
Mens 4s 0:5 0:5
West Hamp 5
West Hampstead 5
A A -Brent Cross League
Mens 5s 1:5 1:5
Thame 2
Thame 2
A A -Thame LC League
Mens 6s 3:0 3:0
Leighton Buz F
Leighton Buzzard Fledglings
H H -Eastcote League
Eagles 1:6 1:6
Marlow 6
Marlow 6
A A -Bisham Abbey League
Past Masters 9:1 9:1
Chelmsford EG
Chelmsford Evergreens
A A -Chelmer Park League
Ladies 1s 0:1 0:1
Milton K 1
Milton Keynes 1s
H H -Eastcote League
Ladies 2s 1:0 1:0
Hamp&West 4
Hampstead & Westminster 4
A A -Paddington Rec League
Ladies 3s 0:0 0:0
West Hamp 3
West Hampstead 3
A A -Brent Cross League
Ladies 4s 4:0 4:0
Old Uxonians
Old Uxonians
H H -Alec Reed Ac League
Ladies 5s 3:2 3:2
Teddington 6
Teddington 6
H H -Eastcote League

Sunday - 28 October 2018

U12 Boys - -
Old Georgians
Old Georgians
A A -St George's Col League
U14 Boys 5:0 5:0
A&C
Amersham & Chalfont
H H -Alec Reed Ac League
U14 Boys Dev 6:3 6:3
Rickmansworth
Rickmansworth
H H -Alec Reed Ac League
U18 Boys 2:4 2:4
OMT
OMT
A A -Merchant Taylors League
U16 Boys 0:1 0:1
London Wayfarers
London Wayfarers
H H -Eastcote League

Saturday - 27 October 2018

Mens 1s 2:4 2:4
PHC Chiswick 1
PHC Chiswick 1
A A -Liverpool Vict League
Mens 2s 1:1 1:1
Henley 2
Henley 2
H H -Eastcote League
Mens 3s 0:2 0:2
OMT 2
OMT 2
A A -Merchant Taylors League
Mens 4s 0:1 0:1
Reading UK
Reading University Knights
H H -Eastcote League
Mens 5s 2:3 2:3
Leighton Buz 3
Leighton Buzzard 3
H H -Eastcote League
Mens 6s 1:0 1:0
OMT 4
OMT 4
A A -Merchant Taylors League
Eagles W:O W:O
Thame 3
Thame 3
H H -Alec Reed Ac League
Past Masters 2:8 2:8
Reading SV
Reading Superveterans
H H -Alec Reed Ac League
Ladies 1s 0:5 0:5
Southgate 2
Southgate 2
A A -Southgate HC League
Ladies 2s 2:2 2:2
Staines 1
Staines 1
H H -Eastcote League
Ladies 3s 3:2 3:2
BA Hayes 1
BA Hayes 1
A A -Langley GS League
Ladies 4s 0:1 0:1
NPL 1
NPL 1
A A -St Mary's College League

Pages