Results

Saturday - 27 October 2018

Ladies 5s 4:0 4:0
OMT 3
OMT 3
H H -Eastcote League

Sunday - 21 October 2018

Mens 4s 4:1 4:1
Richmond Stags
Richmond Stags
A A -Quintin Hogg Cup
U10 Boys - -
Old Georgians
Old Georgians
A A -St George's Col League
U10G - -
Wimbledon
Wimbledon
H H -Alec Reed Ac Festival
U10G - -
Reading
Reading
H H -Alec Reed Ac Festival
U10G - -
PHC Chiswick
PHC Chiswick
H H -Alec Reed Ac Festival

Saturday - 20 October 2018

Mens 1s 1:1 1:1
Marlow 1
Marlow 1
H H -Eastcote League
Mens 2s 1:3 1:3
Sonning 2
Sonning 2
A A -Sonning HC League
Mens 3s 2:1 2:1
Bicester 1
Bicester 1
H H -Eastcote League
Mens 4s 1:6 1:6
Bicester 2
Bicester 2
A A -Cooper School League
Mens 5s W:O W:O
Gerrards Cross 2
Gerrards Cross 2
A A -Beaconsfield HS League
Mens 6s 3:1 3:1
Staines 4
Staines 4
H H -Eastcote League
Eagles 0:4 0:4
Banbury 5
Banbury 5
A A -Bloxham Sch League
Past Masters 0:1 0:1
Sevenoaks SV
Sevenoaks Superveterans
H H -Alec Reed Ac League
Ladies 1s 2:2 2:2
West Hamp 1
West Hampstead 1
H H -Eastcote League
Ladies 2s 5:1 5:1
Hendon&MH 1
Hendon & Mill Hill 1
H H -Alec Reed Ac League
Ladies 3s 2:5 2:5
Teddington 4
Teddington 4
H H -Eastcote League
Ladies 4s 1:2 1:2
Hamp&West 7
Hampstead & Westminster 7
A A -Paddington Rec League
Ladies 5s 3:0 3:0
West Hamp 5
West Hampstead 5
A A -Brent Cross League

Sunday - 14 October 2018

U8 Mixed - -
Ashford
Ashford
A A -Ashford Festival
U14 Boys 13:0 13:0
St. Albans
St. Albans
H H -Eastcote League
U14 Boys Dev 1:1 1:1
Waltham Forest
Waltham Forest
A A -Lee Valley H&TC League
U16 Boys 1:3 1:3
Barnes
Barnes
H H -Eastcote League

Saturday - 13 October 2018

Mens 1s 6:0 6:0
Sonning 1
Sonning 1
A A -Sonning HC League
Mens 2s 1:2 1:2
Mens 3s
H H -Eastcote League
Mens 3s 2:1 2:1
Mens 2s
A A -Eastcote League
Mens 4s W:O W:O
Reading 5
Reading 5
H H -Eastcote League
Mens 5s W:O W:O
Ramgarhia Slough 1
Ramgarhia Slough 1
H H -Alec Reed Ac League
Mens 6s 1:3 1:3
Wycombe 6
Wycombe 6
A A -RGS Wycombe League
Eagles 4:2 4:2
Wallingford 5
Wallingford 5
H H -Eastcote League
Past Masters 0:7 0:7
O.Cran Hamstrings
Old Cranleighans Hamstrings
A A -Thames Ditton League
Ladies 1s 0:5 0:5
Henley 1
Henley 1
A A -Henley League
Ladies 2s 2:1 2:1
PHC Chiswick 2
PHC Chiswick 2
A A -Liverpool Vict League
Ladies 3s 0:2 0:2
Hamp&West 6
Hampstead & West 6
A A -Paddington Rec League
Ladies 4s 1:3 1:3
Ealing 1
Ealing 1
H H -Eastcote League
Ladies 5s 0:10 0:10
Teddington 5
Teddington 5
H H -Eastcote League

Sunday - 07 October 2018

Ladies Masters C:C C:C
Maidenhead M
Maidenhead Masters
A A -Altwood School League
U10G - -
London Wayfarers
London Wayfarers
A A -Battersea Park League
U10 Boys - -
Indian Gymkhana
Indian Gymkhana
A A -Indian Gymkhana League

Saturday - 06 October 2018

Mens 1s 1:4 1:4
Ashford 1
Ashford 1
H H -Eastcote League
Mens 2s 3:1 3:1
Newbury&Thtm 2
Newbury & Thatcham 2
A A -N&T HC League
Mens 3s 1:4 1:4
Oxford Hawks 3
Oxford Hawks 3
H H -Eastcote League
Mens 4s 0:6 0:6
Witney 2
Witney 2
A A -Wood Green Sch League
Mens 5s 2:4 2:4
Reading Rascals
Reading Rascals
H H -Eastcote League
Mens 6s 0:0 0:0
Wycombe 5
Wycombe 5
A A -RGS Wycombe League
Eagles 1:10 1:10
Wootton Wndrs 3
Wootton Wanderers 3
A A -Caroline CS League
Past Masters C:C C:C
Richmond Rogues
Richmond Rogues
A A -Quintin Hogg League
Ladies 1s 1:1 1:1
Wycombe 1
Wycombe 1
H H -Eastcote League
Ladies 2s 1:0 1:0
West Hamp 3
West Hampstead 3
H H -Eastcote League
Ladies 4s 10:0 10:0
Hendon&MH 2
Hendon & Mill Hill 2
A A -Ashmole School League

Sunday - 30 September 2018

U12 Boys - -
Ashford
Ashford
A A -Ashford League
U14 Boys Dev 3:0 3:0
Harrow
Harrow
H H -Eastcote League
U14 Boys 5:0 5:0
Wycombe
Wycombe
A A -RGS Wycombe League
U16 Boys 0:5 0:5
H & W
Hampstead & Westminster
A A -Paddington Rec League
U18 Boys 2:0 2:0
Wycombe
Wycombe
H H -Eastcote League
U12 Girls - -
Teddington
Teddington
A A -Teddington Sch League
U14 Girls 0:5 0:5
Barnes
Barnes
A A -Shene School League

Saturday - 29 September 2018

Mens 1s 2:4 2:4
Witney 1
Witney 1
A A -Wood Green Sch League
Mens 2s 6:2 6:2
Ramgarhia 1
Ramgarhia 1
H H -Eastcote League
Mens 3s 2:1 2:1
Staines 2
Staines 2
A A -Staines League
Mens 4s 2:1 2:1
Staines 3
Staines 3
H H -Eastcote League
Mens 5s 2:1 2:1
Oxford 7
Oxford 7
A A -Headington GS League
Mens 6s 0:2 0:2
Milton K Samur
Milton Keynes Samurai
H H -Alec Reed Ac League
Eagles 6:1 6:1
Bicester Dev
Bicester Development
H H -Eastcote League
Past Masters 5:1 5:1
Tring SV
Tring Supervets
H H -Eastcote League
Ladies 1s 3:0 3:0
Buckingham 2
Buckingham 2
A A -Stowe School League
Ladies 2s 2:1 2:1
Ashford 1
Ashford 1
A A -Ashford League
Ladies 3s 3:2 3:2
Staines 2
Staines 2
A A -Staines League
Ladies 4s 2:2 2:2
PHC Chiswick 4
PHC Chiswick 4
H H -Eastcote League
Ladies 5s 0:1 0:1
Ashford 4
Ashford 4
A A -Ashford League

Sunday - 23 September 2018

Ladies Masters 1-4 1-4
Trojans M
Trojans Masters
H H -Alec Reed Ac League

Saturday - 22 September 2018

Mens 1s 1-4 1-4
Wallingford 1
Wallingford 1
H H -Eastcote League
Mens 2s 4-1 4-1
West Hamp 2
West Hampstead 2
H H -Alec Reed Ac Friendly
Mens 3s 4-3 4-3
West Hamp 3
West Hampstead 3
H H -Alec Reed Ac Friendly
Mens 4s 1-0 1-0
West Hamp 5
West Hampstead 5
H H -Eastcote Friendly

Pages