Results

Saturday - 21 November 2020

Ladies 2s P:P P:P
Ashford 1
Ashford 1
A A -Ashford League
Ladies 3s P:P P:P
OMT 1
Old Merchant Taylors 1
A A -Merchant Taylors League
Ladies 4s P:P P:P
PHC Chiswick 5
PHC Chiswick 5
H H -Eastcote League
Ladies 5s P:P P:P
OMT 3
Old Merchant Taylors 3
A A -Merchant Taylors League

Sunday - 15 November 2020

Mixed P:P P:P
Londonedmixed
London Edwardians
H H -Eastcote Cup
U10 Boys P:P P:P
Indian Gymkhana
Indian Gymkhana
A A -Indian Gym HC Friendly
U12 Boys P:P P:P
Maidenhead
Maidenhead
A A -Braywick League
U16B Dev P:P P:P
Harrow
Harrow
A A League
U14 Girls P:P P:P
Hertford Colts
Hertford
A A League

Saturday - 14 November 2020

Mens 1s P:P P:P
Witney 1
Witney 1
H H -Eastcote League
Mens 2s P:P P:P
Thame 1
Thame 1
A A -Thame LC League
Mens 3s P:P P:P
Wallingford 2
Wallingford 2
H H -Brunel League
Mens 4s P:P P:P
Bicester 2
Bicester 2
A A -Cooper School League
Mens 5s P:P P:P
Newbury & Thatm 5
Newbury & Thatcham 5
H H -Brunel League
Mens 6s - League
Eagles - League
Past Masters P:P P:P
Sevenoaks SV
Sevenoaks Superveterans
H H -Brunel League
Ladies 1s P:P P:P
Salisbury 1
Salisbury 1
H H -Eastcote League
Ladies 2s P:P P:P
Teddington 2
Teddington 2
A A -Teddington Sch League
Ladies 3s P:P P:P
Teddington 4
Teddington 4
H H -Eastcote League
Ladies 4s P:P P:P
WH & E 2
Winchmore Hill & Enfield 2
H H -Eastcote League
Ladies 5s P:P P:P
Teddington 6
Teddington 6
H H -Eastcote League

Sunday - 08 November 2020

Ladies Masters P:P P:P
Wycombe M
Wycombe Masters
H H -Eastcote League
U12 Boys P:P H H -Eastcote Friendly
U16 Boys P:P P:P
OMT
OMT
A A -Merchant Taylors Friendly
U16B Dev P:P P:P
OMT
OMT
A A -Merchant Taylors Friendly

Saturday - 07 November 2020

Mens 1s P:P P:P
Ashford 1
Ashford 1
A A -Ashford League
Mens 2s P:P P:P
Henley 2
Henley 2
H H -Eastcote League
Mens 3s P:P P:P
Osterley 1
Osterley 1
A A -Featherstone League
Mens 4s P:P P:P
A&C 3
Amersham & Chalfont 3
H H -Eastcote League
Mens 5s P:P P:P
Thame 2
Thame 2
H H -Brunel League
Mens 6s P:P P:P
Wootton Wandrs 2
Wootton Wanderers 2
H H -Eastcote League
Eagles P:P P:P
LB Fledglings
Leighton Buzzard [4] Fledglings
H H -Eastcote League
Past Masters P:P P:P
Georgians Phoenix
Old Georgians Phoenix
H H -Eastcote League
Ladies 1s P:P P:P
Sonning 1
Sonning 1
A A -Sonning HC League
Ladies 2s P:P P:P
Southgate 3
Southgate 3
A A -Southgate HC League
Ladies 3s P:P P:P
Staines 2
Staines 2
A A -Staines League
Ladies 4s P:P P:P
West Hamp 5
West Hampstead 5
A A -Brent Cross League
Ladies 5s P:P P:P
Ealing 3
Ealing 3
H H -Brunel League

Sunday - 01 November 2020

U10 Boys - -
Ealing
Ealing
H H -St Helens Friendly
U14 Boys 1:5 1:5
H & W
Hampstead & Westminster
A A -UCSSG League
U14 Boys Dev - -
Ashford
Ashford
A A -Ashford League
U16 Boys 5:0 5:0
Chelmsford Colts
Chelmsford
H H -Eastcote League
U16B Dev 3:6 3:6
Slough
Slough
A A -Slough HC Friendly
U14 Girls 3:1 3:1
St. Albans
St. Albans
A A -Oaklands College League

Saturday - 31 October 2020

Mens 1s P:P P:P
Oxford Uni 2
Oxford University 2
H H -Eastcote League
Mens 2s 9:2 9:2
Maidenhead 2
Maidenhead 2
A A -Altwood School League
Mens 3s 2:7 2:7
Abingdon 1
Abingdon 1
H H -Eastcote League
Mens 4s 5:1 5:1
Oxford 5
Oxford OBU 5
A A -Oxford Brookes League
Mens 5s 1:0 1:0
A&C 4
Amersham & Chalfont 4
H H -Eastcote League
Mens 6s 3:5 3:5
Slough Despondents
Slough [4] Despondents
A A -Slough HC League
Eagles 2:2 2:2
Sonning 5
Sonning 5
H H -Brunel League
Past Masters 6:1 6:1
Chelmsford EG
Chelmsford Evergreens
H H -Eastcote League
Ladies 1s 2:0 2:0
Slough 2
Slough 2
H H -Eastcote League
Ladies 2s 2:1 2:1
Hamp&West 4
Hampstead & Westminster 4
H H -Eastcote League
Ladies 3s 0:11 0:11
Hamp & West 6
Hampstead & Westminster 6
A A -UCSSG League
Ladies 4s 4:2 4:2
Teddington 5
Teddington 5
A A -Teddington Sch League
Ladies 5s 0:14 0:14
Ashford 3
Ashford 3
A A -Ashford League

Sunday - 25 October 2020

Ladies Masters - -
Amers&Chalf 4
Amersham & Chalfont 4
A A -A & W College League
U12 Girls 1:5 1:5
Surbiton
Surbiton
H H -Eastcote League

Saturday - 24 October 2020

Mens 1s 1:5 1:5
OMT 1
OMT 1
A A -Merchant Taylors League
Mens 2s 5:4 5:4
OMT 2
OMT 2
H H -Eastcote League
Mens 3s 1:5 1:5
West Hamp 3
West Hampstead 3
A A -Brent Cross League
Mens 4s 0:4 0:4
Reading Knights
Reading [6] Knights
H H -Eastcote League
Mens 5s 3:2 3:2
Reading Rascals
Reading [7] Rascals
A A -Reading HC League
Mens 6s 1:5 1:5
Maidenhead Mons
Maidenhead [4] Monarchs
H H -Eastcote League
Eagles 1:3 1:3
Thame Dev
Thame [4] Development
A A -Thame LC League
Past Masters 3:2 3:2
O.Cran Hamstrings
Old Cranleighans Hamstrings
A A -Thames Ditton League
Ladies 1s 0:1 0:1
West Hamp 1
West Hampstead 1
A A -Brent Cross League
Ladies 2s -
Ladies 3s 2:4 2:4
Ashford 2
Ashford 2
H H -Eastcote League
Ladies 4s 1:2 1:2
Southgate 5
Southgate 5
H H -Eastcote League
Ladies 5s 1:7 1:7
Old Uxonians
Old Uxonians
A A -Brunel League

Sunday - 18 October 2020

U14 Girls Dev 6-2 6-2
Slough
Slough
H H -Eastcote League
U10 Boys Various Various
H & W
Hampstead & Westminster
H H -St Helens Festival

Pages